OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE i INTENCJE MSZALNE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA

Piła, 22.11.2020

  1. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, prosimy o bezwzględne zachowywanie dystansu, noszenie maseczek i dezynfekcję rąk. Osoby uczestniczące w Mszy św. przed kaplicą, dotyczą te same zalecenia. Dla osób szczególnie narażonych, do 28 listopada, ks. Biskup udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  2. Msze św. z naszej parafii są transmitowane w internecie w niedzielę oraz w dni powszednie od godz.17.30 nabożeństwo wspominkowe i Msza św.
  3. Czytelnie wypisane karki wspominkowe składamy na tacę, do naszej skrzynki na listy lub przynosimy do zakrystii. Za naszych zmarłych modlimy się przez cały listopad.

NABOŻEŃSTWA WYPOMINKOWE w Nowej Kaplicy w dni powszednie o godz. 17.30., w Starej Kaplicy w środy i piątki o godz. 16.30.

  1. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Do nabycia świece , Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie duże-15 zł, małe- 5 zł. oraz kalendarze diecezjalne w cenie 8 zł.
  3. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabywać w zakrystii. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na budowę.
  4. Do nabycia nowy Gość Niedzielny.
  5. Księga intencji mszalnych na rok 2021 jest dostępna w zakrystii.
  6. Bóg zapłać za troskę o kaplice, ofiary składane na budowę. Taca budowlana w ub. niedzielę wyniosła 2011 zł. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają parafię wpłatami na konto.