OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE i INTENCJE MSZALNE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Piła 27.09.2020

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych w czwartek od godz. 17.00. Msza św. w intencji Służby Liturgicznej i Żywego Różańca o godz. 18.00 Serdecznie zapraszamy szafarzy, lektorów, ministrantów oraz ich rodziny na wspólną modlitwę.

Zmiana Tajemnic Różańcowych w Starej Kaplicy w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

 1. W czwartek rozpoczynamy NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, które będą sprawowane w Nowej Kaplicy codziennie o godz. 17.30, natomiast w Starej Kaplicy w środy i piątki o godz. 16.30. Do udziału w nabożeństwach zapraszamy wszystkich parafian.
 2. Okazja do spowiedzi w I piątek miesiąca w Starej Kaplicy od godz. 16.30, w Nowej Kaplicy od godz. 17.30. Przypominamy dzieciom, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. o pierwszych piątkach miesiąca.
 3. Wszyscy kandydaci do bierzmowania zgłaszają swoją obecność na Mszy św. w zakrystii. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zbierają obrazki, które należy wklejać do zeszytu od religii.
 4. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania, którzy w październiku mają przyjąć ten sakrament, według ustalonego porządku.
 5. Msza św. URODZINOWA, w intencji dzieci, które w październiku obchodzą swoje urodziny, zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 12.30. Zgłoszenia w zakrystii.
 6. Do końca września trwają zapisy dzieci z kl. II do I Komunii św. oraz młodzieży z kl. VIII do bierzmowania. Zgłoszeń dokonują rodzice w kancelarii.
 7. Parafia Św. Rodziny zaprasza na Seminarium Odrodzenia Życia. Rozpoczęcie 6 października Mszą św. o godz. 18.00. Bliższe informacje na plakacie.
 8. Kino Helios zaprasza 7 października o godz. 19.30 na film ZIEJA. O księdzu Janie Zieji, świadku Chrystusa w trudnych czasach.
 9. Przypominamy, że chwili obecnej, nie ma dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
 10. Bóg zapłać za powoli wracające koperty na budowę. Dla tych, którzy nie otrzymali, są one wyłożone na stoliku obok gazet. Taca budowlana w ub. niedzielę wyniosła 3119 zł.
 11. Zachęcamy do lektury nowego Gościa Niedzielnego. Bóg zapłać za troskę o kaplice.