OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Piła 19.09.2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek od godz. 17.00.
 2. Msza św. JUBILEUSZOWA w intencji małżeństw, które we wrześniu obchodzą rocznicę zawarcia tego sakramentu, zostanie odprawiona w następną niedzielę o godz. 11.00. Zgłoszenia w zakrystii.
 3. Kandydaci do bierzmowania zgłaszają obecność na Mszy św. w zakrystii oraz podają propozycje dnia na spotkania w grupach. Podział na grupy zostanie dokonany w najbliższym tygodniu.
 4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z kl. II i III, po każdej Mszy św. zbierają obrazki.
 5. Prosimy o odbiór w zakrystii książeczek na pierwsze piątki miesiąca /uczniowie kl. IV, którzy w tym roku przystąpili do I Komunii św./.
 6. W następną niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.30, w związku z niespodzianką przygotowaną przez owieczkę Magdę, dzieci wrócą do domu trochę później niż zwykle. Prosimy rodziców o lekkie przesunięcie obiadu.
 7. Dziękujemy za troskę o kaplice oraz ofiary składane na funkcjonowanie parafii i cały czas trwające prace budowlane.
 8. Dziękujemy za powoli wracające koperty z ofiarami na budowę. Dla tych, którzy nie otrzymali kopert, są one wyłożone obok gazet.
 9. W ub. tygodniu dotarło drewno na sufit kościoła, została wybudowana barierka na emporze, położona została struktura na ścianie kościoła od strony plebanii, trwało szprycowanie ścian kościoła pod tynki.
 10. Do nabycia „Gość Niedzielny”.
 11. KANCELARIA PARAFIALNA czynna w środy i soboty po Mszy św. wieczornej.
 12. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa.
 13. Do wieczności odszedł + Artur Galla – I. 55-wieczny odpoczynek…